Пишаємось нашими студентами-спортсменами!

Упродовж трьох днів, з 5 по 7 січня 2024 року, у місті Зубржі (Чехія) проходив кваліфікаційний турнір на фінальну частину чемпіонату Європи з гандболу серед юнацьких збірних команд (U-18). До складу збірної команди України було запрошено два студенти Хмельницького національного університету. Пишаємось тим, що серед представників від нашого ЗВО є студент групи ТН-23 Дмитро Червонцев, який здобуває освіту за ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”.

Юнацька збірна України з гандболу (U-18), посівши друге місце у групі разом з переможцем квартету Чехією, вийшла на чемпіонат Європи-2024. У кваліфікаційному турнірі у чеському місті Зубржі наша команда в стартовому турі перемогла Естонію – 28:26, потім поступилась Чехії – 21:29, а у вирішальній грі проти Туреччини, зіграла в нічию – 25:25, що принесло нам квиток на Чемпіонат Європи-2024, який пройде влітку в Чорногорії.

Пишаємось та вболіваємо за наших студентів-спортсменів!