До Дня вишиванки

18 травня у 2023 році українці святкують День вишиванки. Саме цей одяг є нашим національним надбанням та оберегом. Сьогодні ці свято актуальне, як ніколи, адже вишиванка – це символ українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність та розуміння себе. Особливе значення День вишиванки має під час повномасштабної війни росії проти України. Одягнена вишиванка 18 травня стала символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Саме з цією метою, студенти спільно із викладачами кафедри технологічної та професійної освіти та декоративного мистецтва не зраджуючи добрій традиції у цей день одягли вишиванку.

Студенти груп ТН-20, ТН-21, ТН-22, ДМ-22 підготували відеоролики “ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. ВІДЕОЧИТАННЯ”, тим самим долучившись до святково-патріотичних заходів організованих у Хмельницькому національному університеті!