Відкриття інсталяції «Вогонь запеклих не пече» в бібліотеці Хмельницького національного університету

16 травня 2023 року експозиція бібліотеки ХНУ поповнилася новим експонатом — інсталяцією «Вогонь запеклих не пече». Автором та розробником є старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдан КРУЛИК.

Основою для інсталяції послугувала гільза, що розписана з двох боків. На аверсі зображено композицію з вольового профілю козака, сокола та шабель, що плавно перетікають одне в одного. На реверсі слова Кобзаря: «Вогонь запеклих не пече». Емоційне враження підсилює фон, який зроблено під імітацію потікшої крові.

Робота наповнена змістом жертовності, незламності духу українського народу в сучасних реаліях життя та війни. Віримо в Перемогу!

старший викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан КРУЛИК