Відкриття Звітної виставки художніх творів членів народної художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Рукотвори» під назвою «Обереги духовності і краси»

14 лютого 2024 року о 12.00 у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулося урочисте відкриття Звітної виставки художніх творів членів народної художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Рукотвори» Хмельницького ОНМЦКіМ, до якої входять 48 майстрів міста.

Експозиція виставки під назвою «Обереги духовності і краси» вибудована з виробів виготовлених у різних техніках декоративного мистецтва: вишивання, розпис тканин, кераміка, бісероплетення, художня обробка шкіри, деревини, металу, народна та авторська лялька, іграшка, живопис, декоративний розпис тощо. В експозиції представлено: вишиті рушники, сорочки, картини та декоративні панно, посуд, сувеніри, аксесуари для одягу, дерев’яна скульптура, прикраси, іграшки та інші вироби на різні смаки.

Серед експонатів є й вироби, виготовлені викладачами кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва: к.пед.н., доцентом Ларисою Корницькою, к.пед.н., доцентом Олександром Лівшуном, к.пед.н., доцентом Вікторією Хреновою, к.пед.н., ст. викладачем Оленою Самборською, ст. викладачем Богданом Круликом.

Запрошуємо всіх поціновувачів декоративного мистецтва та бажаючих відвідати виставку, яка діятиме з 14 до 28 лютого з 11.00 до 16.00 щоденно, крім вихідних. Адреса: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 103.

За матеріалами зі сторінки сайту Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва https://www.facebook.com/onmccim