Звітні перегляди результатів художньо-практичної діяльності здобувачів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Закінчився тиждень переглядів результатів художньо-практичної діяльності здобувачів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Перегляд — це специфічний контрольний захід притаманний мистецьким спеціальностям, що проходить в кінці навчального семестру, під час якого оцінюють успішність та динаміку навчання кожного студента та курсу в цілому.

На фото представлені результати художньо-практичної діяльності студентів академічних груп ДМ-23, ДМс-23, ДМ-22, ДМс-22, ДМ-21 із дисциплін «Рисунок», «Живопис» та ін.

Перегляди проходили по черзі на дев’ятому поверсі Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. У складі комісії були провідні викладачі кафедри: к.пед.н., доцент Лариса Корницька, к.пед.н., доцент Вікторія Хренова та керівник художньо-практичною діяльністю здобувачів – старший викладач Богдан Крулик.