Зустріч з випускниками Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського

27 травня 2022 року, у форматі відео конференції з використанням сервісу Google Meet, відбулася зустріч представників кафедри Ірини Андрощук, Ігора Андрощука та Вікторії Хренової із майбутніми випускниками Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Під час зустрічі було охарактеризовано ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технолоії, інформатика” першого (бакалаврського) освітнього рівня та зроблено акценти на особливості вступної кампанії 2022 року. Наголошено на можливості записатися на додаткову сесію НМТ (з 10.06 по 20.06), озвучено часові рамки реєстрації та здачі НМТ, етапи вступної кампанії та терміни подачі документів. Задля забезпечення ефективного консультування потенційних абітурієнтів, було проведено їх анкетування засобами хмарних технологій (Google Forms).