Зустріч із викладачами та студентами Галицького коледжу імені В. Чорновола (м. Тернопіль)

5 лютого 2021 року делегація кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету відвідала Галицький коледж імені В. Чорновола (м. Тернопіль). Під час зустрічі із директором коледжу Марією Петрівною Бад’юк та завідувачем відділення дизайну Наталією Анатоліївною Ющак викладачі кафедри обговорили напрямки спільної діяльності у контексті Угоди про співпрацю між навчальними закладами та проєкт освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Висловлені адміністрацією коледжу побажання щодо покращення освітньої програми обов’язково будуть враховані під час подальшої роботи над документом.

Для випускників коледжу-потенційних абітурієнтів була проведена профорієнтаційна бесіда щодо можливостей навчання в Хмельницькому національному університеті на переваг навчання на освітній програмі Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби). Дякуємо усім за теплий прийом і до наступної зустрічі!