Завершено курси підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою «Рисунок та графічна стилізація рисунку в умовах Нової української школи»

01 грудня 2023 року завершились курси підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою «Рисунок та графічна стилізація рисунку в умовах Нової української школи» на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва та за підтримки ЦПО ХНУ. Слухачами курсу були викладачі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва мистецьких шкіл міста Хмельницький; викладав на курсі – старший викладач кафедри ТПО і ДМ Богдан Крулик.

Сертифікатна програма «Рисунок та графічна стилізація рисунку в умовах Нової української школи» є практичнозорієнтованою, тому слухачі курсів підвищували кваліфікацію виконуючи практичні завдання, а саме:

1. Тема 1. Рисунок натюрморту з побутових предметів на гіпсовою розеткою.
  2. Тема 2. Рисунок гіпсового бюсту на фоні драперії.
  3. Тема 3. Графічна стилізація рисунку в сучасних умовах освітнього процесу.

Після виконання практичних робіт був проведений залік у вигляді перегляду. Усі слухачі справились із поставленими завданнями, підвищили свою кваліфікацію та отримали сертифікати (30 год. / 1 кред. ЄКТС).

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

З перебігом занять та результатами можна ознайомитись також переглянувши відео нижче.