Завершено курси підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою “Особливості реалізації дистанційного навчання засобами відео майстер-класу”

16 червня 2023 року було підведено підсумки курсів підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою “Особливості реалізації дистанційного навчання засобами відео майстер-класу”, що розпочалися 05 червня 2023 року. Програму було реалізовано у дистанційному форматі доцентом кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, к.пед.н. Вікторією Хреновою.

Метою курсів підвищення кваліфікації за вказаною програмою було вдосконалення практичних умінь та навичок реалізовувати завдання освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, передавати досвід художньо-творчої / творчої діяльності тощо з використанням технічних засобів навчання та інформаційних технологій.

Всі слухачі виконали поставлені перед ними завдання в межах виконання практичних робіт – розробили та представили пізнавальні відео майстер-класи на різні теми.

Під час підвищення кваліфікації слухачами було удосконалено інформаційно-цифрову компетентність, зокрема здатність використовувати інформаційні технології в освітньому процесі та розробляти відео майстер-клас з урахуванням індивідувальних особливостей здобувачів освіти.

Окремо хочемо зазначити, що серед слухачів курсів були представники закладів загальної середньої, позашкільної та професійної професійно-технічної освіти. Надзвичайно приємно було і те, що серед слухачів були випускники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва різних років.

Вітаємо слухачів курсів з отриманням сертифікатів, що засвідчують удосконалення ними відповідних компетентностей. Дякуємо слухачам за досвід, яким вони поділились у форматі відео майстер-класів та бажаємо нових звершень на освітянському фронті!