Завершено курси підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою «Опанування техніки «Мозаїка з деревини» в контексті вимог нової української школи»

Завершилися курси підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою«Опанування техніки «Мозаїка з деревини» в контексті вимог нової української школи», що тривали з 05 червня до 16 червня 2023 року. Програму було реалізовано у змішаному форматі доцентом кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, к.пед.н. Олександром Лівшуном.

Метою курсів підвищення кваліфікації за вказаною програмою було удосконалення умінь та навичок реалізації вимог Нової української школи під час опанування учнями сучасних технологій обробки деревини, зокрема проєктування та виготовлення художніх виробів та елементів їх оздоблення в техніці «мозаїка». Всі слухачі виконали поставлені перед ними завдання в межах виконання практичних робіт – виготовили та представили на огляд завершенні та оформленні роботи.

Під час підвищення кваліфікації слухачами було удосконалено професійні компетентності, для підвищення рівня яких спрямована програма, зокрема здатність визначати місце та завдання техніки «Мозаїка з деревини» в освітньому процесі з врахуванням вимог Нової української школи, обґрунтовувати вибір та проводити розрахунок витрат матеріалів при виготовлені виробу в техніці «мозаїка», розробляти відповідну конструкторсько-технологічну документацію у ході проєктування та виготовлення виробу з деревини в техніці «мозаїка» в сучасних умовах освітнього процесу, проектувати і виготовляти виріб з деревини в техніці «мозаїка» з дотриманням правил техніки безпеки відповідно до завдань Нової Української школи.

Окремо хочемо зазначити, що серед слухачів курсів були представники закладів загальної середньої, позашкільної та професійної професійно-технічної освіти. Надзвичайно приємно було і те, що серед слухачів були випускники кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва різних років. Вітаємо слухачів курсів з отриманням сертифікатів, що засвідчують удосконалення ними відповідних компетентностей. Дякуємо слухачам за взаємо обмін досвідом, та бажаємо нових звершень на освітянському фронті!