Завершення закордонного науково-педагогічного онлайн-стажування викладачів кафедри в Університеті Collegium Civitas (м. Варшава, Польща)

24 квітня 2024 року відбулось засідання експертної комісії Вченої ради Хмельницького національного університету стосовно результатів закордонного стажування науково-педагогічних працівників.

На засіданні розглянули також результати старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика, який проходив закордонне науково-педагогічне онлайн-стажування без відриву від виробництва в Університеті Collegium Civitas (м. Варшава, Польща) з 12 лютого 2024 року до 22 березня 2024 року. (180 годин, 6 кредитів ЄКТС).

Рішенням експертної комісії було рекомендувати до зарахування закордонне стажування Богдана Крулика для Вченої ради Хмельницького національного університету.