Завершення онлайн стажування викладачів кафедри в Економічному університеті у м. Кракові

Впродовж з 19 вересня по 28 жовтня 2022 року викладачі кафедри проф. Красильникова Г.В., доц. Герніченко І.І., доц. Красильников С.Р. проходили міжнародне онлайн стажування на тему «New and innovative teaching methods», організоване Економічним університетом у м. Кракові під егідою Європейської ліги професійного розвитку.

Програма стажування містила три модуля: «Європейська і польська системи вищої освіти і науки», «Сучасні та інноваційні технології навчання», «Fame Lab: підсумки стажування». Під час стажування наші колеги мали можливість отримати нові знання і використати їх для організації освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання. Звіт про стажування викладачів кафедри заслуханий та затверджений Вченою радою університету 29 листопада 2022 року.

Щиро дякуємо польським колегам за корисний та цікавий досвід.