Заняття на тему «Основи гончарства та кераміки» від викладачки Хмельницької школи мистецтв «Озерна» Наталії Філіпович для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

26 березня 2024 року, в рамках співпраці із стейкхолдерами, відбулось заняття на тему «Основи гончарства та кераміки», що провела викладачка Хмельницької школи мистецтв «Озерна» Наталія Філіпович для студентів другого курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Хмельницького національного університету.

У вступній частині Наталія Володимирівна розповіла про глину, а саме: про її властивості, види, особливості підготовки, прийоми роботи з матеріалом та способи декорування; не оминула також передумови та історію використання глини в житті людини і, звичайно, мистецтві.

Самим цікавим було, напевно, знайомство із гончарним колом та муфільною піччю — незамінними помічниками професійних гончарів та керамістів. Для більшості студентів це було перше знайомство з ними.

Заняття поступово перейшло у живу розмову з майстром, в ході якої студенти захопливо ставили багато запитань, панувала неймовірна творча атмосфера!

Сподіваємось на нові зустрічі!