Заняття на тему «Декоративний натюрморт» для учнів пʼятого класу образотворчого мистецтва Хмельницької школи мистецтв «Озерна»

07 грудня 2023 року в рамках надання тимчасових освітніх послуг відбулось заняття на тему «Декоративний натюрморт», що провів старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдан Крулик для учнів пʼятого класу образотворчого мистецтва Хмельницької школи мистецтв «Озерна» (керівник Леся Сиван).

У вступній частині Богдан Володимирович демонстрував презентацію по темі заняття , поєднуючи це із теоретичним поясненням. Були проаналізовані основні зображально-виражальні засоби та особливості компонування декоративного натюрморту.

У другій частині учні працювали практично: самостійно обрали предмети із натюрмортного фонду класу, виконали вправу на передачу тонів, закомпонували та побудували натюрморт, спираючись на отриману інформацію гостьового викладача, та почали роботу в матеріалі — маркетами та лінерами. За виділений час учні не встигли завершити роботу, але пообіцяли закінчити малюнки із своїм керівником Лесею Йосипівною.

На завершення зустрічі Богдан Володимирович  розповів про можливість продовжити здобувати мистецьку освіту, але уже у вищій школі, на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.