Закордонне науково-педагогічне стажування викладачів кафедри в Університет менеджменту та безпеки в Кошицях (Vysokej školy bezpečnostného manažérstva v Košiciach) (Словаччина)

З 7 лютого 2023 року до 22 березня 2023 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва д. пед. н., професор Ірина АНДРОЩУК та д. пед. н., професор Ігор АНДРОЩУК проходили закордонне науково-педагогічне стажування в Університет менеджменту та безпеки в Кошицях (Vysokej školy bezpečnostného manažérstva v Košiciach) (Словаччина) на тему: «Сучасні методи навчання та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції». Стажування здійснювалося з використанням платформи онлайн конференцій Zoom, у дистанційному форматі.

Під час стажування розглядалися такі теми:

• Нові та інноваційні методи навчання.
  • Використання ІТ – технологій у навчальному процесі, особливості реалізації дистанційної форми навчання.
  • Інтернаціоналізація навчального процесу та освітні можливості. Європейські та світові якісні приклади академічного навчання.
  • Система вищої освіти в Словаччині. Програми підготовки та організації навчального процесу: уніфікація та диференціація.
  • Специфіка наукової підготовки в Болгарії. Написання та публікація наукових статей.
  • Підготовка здобувачів педагогічних спеціальностей у системі сучасної вищої освіти.

Щиро дякуємо організаторам за високий рівень організації та практичне спрямування програми підвищення кваліфікації. Це дало змогу активно впроваджувати досвід зарубіжних колег у своїй професійній діяльності.