27 грудня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) другого (магістерського) рівня вищої освіти.
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/yzobrazhenye-72.png)
Голова комісії – кандидат педагогічних наук, директор ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Царьова Євеліна Сергіївна відзначила актуальність тем, практичну значущість кваліфікаційних робіт та високий рівень підготовки випускників освітньої програми «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)».
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/yzobrazhenye-73.png)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/yzobrazhenye-74.png)
Бажаємо нашим випускницям щасливого професійного життя!