Захист звітів з інтерактивної практики магістрами спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

6 жовтня 2021 року магістри спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) захистили звіти з інтерактивної практики, яка проводилася на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Такій вибір бази практики був здійснений не випадково, оскільки Науково-методичний центр у флагманом запровадження інноваційних технологій навчання в закладах професійно-технічної освіти регіону.

До складу комісії із захисту звітів увійшли як керівники інтерактивної практики від університету, так і співробітники Науково-методичного центру.

Захисти звітів магістрів, на думку компетентної комісії, підтвердили високий рівень умотивованості майбутніх педагогів до вивчення новітніх засобів та технологій навчання в умовах змішаного та дистанційного навчання. Схвальні відгуки студентів щодо змісту та організації інтерактивної практики свідчать про їх задоволеність результатами практики в цілому.

Щиро дякуємо нашим колегам Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області за можливість набуття студентами-майбутніми педагогами професійного навчання інноваційного досвіду.

З методичними розробками занять (вебінарів, майстер-класів, тренінгів), які презентували магістри професійної освіти під час захистів інтерактивної практики, можна ознайомитися в рубриці «Інтерактивна практика» https://tpodm.khmnu.edu.ua/interaktyvna-praktyka/