Захист звітів стажувальної практики на виробництві магістрами спец. «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)»

8.05.2023 року відбувся захист звітів стажувальної практики на виробництві магістрами спец. «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» заочної форми навчання, яка тривала з 10 по 30 квітня 2023 року. Згідно з програмою практики здобувачі вищої освіти знайомилися з технологічними процесами виготовлення одягу на різних швейних підприємствах міста Хмельницького та Львівської і Волинської областей, спробували свої сили у ролі дублера керівника ділянки (структурного підрозділу) підприємства.

Програма практики виконана у повному обсязі. Члени комісії з прийому звітів практики відзначили набутий досвід здобувачів освіти щодо організації виробничих процесів проектування та виготовлення сучасних моделей одягу, вибору методів оброблення та обладнання, що використовуються на швейних підприємствах тощо.

За підсумками проходження практики студенти пройдуть анкетування, під час якого вони будуть мати можливість висловити свої побажання і пропозиції щодо покращення практичної підготовки за освітньої програмою «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Вітаємо студентів групи ПОшмз-22-1 з успішним завершенням стажувальної практики на виробництві.