Захист звітів навчально-технологічної практики» ОП «Професійна освіта. Транспорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

16 червня 2023 року відбувся захист навчально-технологічної практики ОП «Професійна освіта. Транспорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Метою навчально-технологічної практики є розвиток та удосконалення професійних компетентностей здобувачів вищої освіти, набуття ними вмінь
застосовування отриманих теоретичних знань в практичній діяльності, здобуття практичного досвіду щодо опанування раціональних прийомів та методів виконання слюсарних робіт для використання у сфері технічного обслуговування та ремонту автомобільного транспорту.

Студенти групи ПОт-21-1 під час захисту звітів представили свої комплексні роботи та вироби. Поділились враженнями опанування раціональних прийомів та методів виконання слюсарних робіт. За підсумками проходження практики студенти пройдуть анкетування, під час якого вони будуть мати можливість висловити свої побажання і пропозиції щодо покращення практичної підготовки за освітньої програмою «Професійна освіта. Транспорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.