Захист творчих проєктів здобувачами ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» групи ТН-23-1

29.05.2024 р. відбувся захист творчих проєктів здобувачами ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ТН-23-1.

Метою проєкту було набуття студентами умінь та навичок у проєктуванні конструюванні та виготовленні картини в техніці текстильна аплікація. Джерелом натхнення для робіт було обрано мотиви самчаківського розпису.

Під час виконання проєкту та виготовлення картини студенти виконали всі види діяльності передбачені етапами створення проєкту.

Здобувачі представили свої роботи та презентували власні проєкти, відповіли на питання членів комісії.

Вітаємо наших першокурсників із вдалим виконання їх перших проєктів. Бажаємо всім успіхів у подальшій діяльності.