Захист технологічної практики здобувачами ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

14 червня 2023 року в дистанційному форматі відбувся захист технологічної практики здобувачами ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Метою технологічної практики є удосконалення в студентів умінь та навичок виготовлення художнього твору у традиційній чи новітній техніці декоративно-ужиткового мистецтва в процесі проєктно-технологічної діяльності. Тому під час практики студенти виконували всі види діяльності передбачені етапами створення проєкту.

Ст. гр. ТНс-22-1 під час захисту представили свої творчі проєкти та вироби. Поділились враженнями від опанування новими видами такої сучасної техніки декоративного мистецтва, як “фелтинг”.