Захист результатів пленерно-живописної практики здобувачами групи ДМ-20-1

10 червня 2022 року відбувся захист пленерно-живописної практики здобувачами групи ДМ-20-1, які навчаються за спеціальністю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво». Керівник практики – старший викладач кафедри Шавиріна Марина Аркадіївна.

За час практики студенти виконали близько тридцяти невеликих замальовок та етюдів, тематикою яких були: рослинність, тварини та архітектурні пейзажі.

Пленерно-живописна практика є навчально-творчим продовженням освітнього процесу. Протягом проходження практики здобувачі вищої освіти мали змогу сформувати поняття про пленер як вид самостійної творчої роботи, де простежується тісний зв’язок світу природи і людини, розширюються знання про навколишній світ з точки зору форм, ліній, кольору тощо, формується пізнавальна і творча активність майбутніх художників, уміння викладати свої враження через побачене на папері засобами художнього чи графічного письма, не боятись помилок, розвивати спостережливість та увагу.