Захист результатів педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти студентами гр. ТНс-22, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

02 квітня 2023 року відбувся захист результатів педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти студентами гр. ТНс-22-1, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх вчителів, важливим етапом їхнього професійного зростання. Практична підготовка забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів, що зумовлює оволодіння ними відповідними загальними і фаховими компетентностями та програмними результатами навчання.

Завдання педагогічної практики:

• оволодіння сучасними методами, формами організації освітнього процесу на уроках технологій та інформатики;
  • формування у здобувачів вищої освіти професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час виконання професійних функцій вчителя технологій та інформатики в реальних умовах закладу загальної середньої освіти;
  • виховання потреби систематично оновлювати свої знання і творчо їх застосовувати у професійній діяльності;
  • розвиток навичок вирішення прикладних завдань, що забезпечують успішність професійної діяльності;
  • формування навичок командної роботи;
  • отримання здобувачем вищої освіти досвіду роботи, що необхідний для присвоєння професійної кваліфікації.

Під час презентування результатів проходження педагогічної практики, студенти відмітили належний рівень своєї підготовки, надання своєчасних консультацій керівниками практики.

Зі змістом професійного портфоліо за результатами проходження практики можна ознайомитись за посиланням: Професійне портфоліо Голенчук Софії

Під час захисту здобувачі відзначили, що належний рівень підготовки за ОП програмою дав їм можливість успішно реалізувати завдання практики.