Захист результатів педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти студентами гр. ТН-20, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика”

03 квітня 2023 року відбувся захист результатів педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти студентами гр. ТН-20, що здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Мета педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти – набуття умінь та навичок організації навчального і виховного процесу у закладах загальної середньої освіти; освоєння теорії і методики викладацької діяльності з навчальних предметів технології та інформатика, зокрема, підготовки і проведення занять, організації самостійної та індивідуальної роботи здобувачів освіти; засвоєння основ навчально–методичної діяльності у закладах загальної середньої освіти відповідно до професійних обов’язків вчителя технологій та інформатики.

Під час презентування результатів проходження педагогічної практики, студенти відмітили належний рівень своєї підготовки, надання своєчасних консультацій керівниками практики.

Під час захисту здобувачі виступили у ролі стейкхолдерів, відмітили сильні сторони підготовки до майбутньої професійної діяльності за освітньою програмою. Зазначили, що підготовка здійснюється на належному рівні, консультування керівниками практики здійснювалося систематично та носило продуктивний характер.