Захист результатів педагогічної практики студентами групи ТНс-21 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології».

31 березня 2023 року відбувся захист результатів проходження педагогічної практики студентами групи ТНс-21 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології». Під час презентування результатів проходження педагогічної практики, студенти відмітили належний рівень своєї підготовки, надання своєчасних консультацій керівниками практики.

Студенти мали нагоду виступити у ролі стейкхолдерів ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Зокрема, здобувачі відзначили вплив освітніх компонентів на готовність до успішної реалізації завдань практики та належний рівень підготовки.