Захист педагогічної практики здобувачами освіти ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

5 січня 2023 року відбувся захист педагогічної практики здобувачами освіти ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво».

Метою педaгoгiчнoї прaктики є удосконалення студентами основних складових професійної компетентності. Під час проходження практики здобувачі ознайомилися з особливостями організації освітнього процесу в пoчaткoвих миcтецьких зaклaдах освіти, розробляли методичне забезпечення до уроків, організовували та здійснювали управління освітнім процесом, здійснювали контроль за результатами навчально-пізнавальної діяльності учнів. Разом з педагогами брали активну участь у виховних заходах.

Окремо хочемо відзначити те, що здобувачі освіти групи ДМ-20 Яна Приступа, Марія Бородкіна та Пало Словіцький разом із педагогічним колективом Хмельницької дитячої школи мистецтв взяли участь у підготовці лотів – розписі гільз до аукціону з метою збору коштів для ЗСУ. Також студенти виготовляли сувеніри-обереги для воїнів.