Захист курсової роботи з дисципліни «Художня обробка матеріалів»

15 грудня 2023 року відбувся захист курсової роботи з дисципліни «Художня обробка матеріалів» студентами другого курсу гр. ТНс-22, що здобувають освіту за ОПП «Середня освіта. Трудове нвчання та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Метою курсової роботи було: поглиблення та закріплення теоретичних знань, практичних умінь й навичок з художньої обробки матеріалів з обраної техніки; закріпленняі навичок самостійної роботи; формування й закріпленні навиків науково-дослідницької та пошукової роботи.

Презентовані студентами під час захисту результати показали належний рівень сформованості навиків науково-дослідницької та пошукової роботи в контексті обраної теми. Виконані ними вироби є естетично завершеними, змістовними та якісними.