Захист дипломних проєктів здобувачами вищої освіти як підсумок навчання за освітньо-професійною програмою «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

17-18 червня відбувся відкритий захист дипломних проєктів здобувачами вищої освіти груп ДМ-17-1 та ДМс-19-1.

Складовими частинами дипломного проєкту на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне, реставрація» є авторський художній твір чи виріб виконаний в матеріалі та пояснювальна записка до його виконання.

Під час виконання і захисту дипломного проєкту було виявлено рівень теоретичних знань студентів з фахової підготовки, їхня здатність до аналізу і систематизації сучасних мистецьких та традиційних видів і способів виконання творів декоративно-ужиткового мистецтва; до розв’язання художньо-творчих завдань (способи виконання, форма, кольорове рішення, фактура, декорування тощо) в процесі виконання творчої індивідуальної роботи; удосконалено уміння до самостійної художньо-творчої діяльності; здобувачі набули навичок застосування вже одержаних знань при вирішенні композиційно-технологічних творчих завдань, технічних навичок роботи у процесі художнього експериментування, а також поглибили знання із суміжних дисциплін. Тож, таким чином, у майбутніх бакалаврів образотворчого та декоративного мистецтва сформувалась здатність до самореалізації, самоосвіти й саморозвитку, самостійної художньо-творчої роботи у майбутній професійній діяльності.

Відкритий захист дипломних проєктів відбувся перед екзаменаційною комісією у складі:

Михайловської Олени Олександрівни – заступниці директорки з наукової роботи Хмельницького обласного художнього музею – голова ЕК;

Андрощука Ігоря Петровича – д. пед. н., професора кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;

Корницької Лариси Анатоліївни – к. пед. н., доцента кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;

Шавиріної-Школяр Марини Аркадіївни – старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;

Самборської Олени Валентинівни – к. пед. н., старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;

Пястук Оксани Володимирівни – майстра виробничого навчання кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва – секретар ЕК.

За підсумками відкритого захисту екзаменаційна комісія відзначила високий творчий рівень виконаних дипломних проєктів та оголосила про позитивні результати кожного здобувача вищої освіти.

Щиро вітаємо наших студентів із таким значним у їхньому житті днем та бажаємо подальших успіхів, творчих злетів та здійснення мрій!