Захист дипломних проєктів здобувачами освіти за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”

22 червня 2023 року відбувся відкритий захист дипломних проєктів здобувачами вищої освіти груп ДМ-19-1 та ДМс-21-1 як підсумок навчання за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”. Захист відбувся у змішаному форматі, з використанням платформи Zoom.

Дипломний проєкт виконується на завершальному етапі навчання, передбачає закріплення набутих у процесі професійної підготовки загальних і фахових компетентностей майбутніх бакалаврів образотворчого та декоративного мистецтва і призначений для об’єктивного контролю рівня сформованості професійної компетентності студента. Складається дипломний проєкт із виконаного авторського художнього твору або виробу та пояснювальної записки до його виготовлення.

Захист проведено екзаменаційною комісією у складі:

• Олени Михайловської  – заступниці директора з наукової роботи Хмельницького обласного художнього музею, мистецтвознавиці – голова ЕК;
  • Ігоря Андрощука – д. пед. н., професора кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;
  • Лариси Корницької – к. пед. н., доцента кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;
  • Вікторії Хренової – к. пед. н., доцента кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;
  • Богдана Крулика – старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва;
  • Ольги Каньковської – провідного інженера кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва – секретар ЕК.

За підсумками відкритого захисту екзаменаційна комісія відзначила високий художній рівень виконаних дипломних проєктів та оголосила про позитивні результати здобувачів. Голова екзаменаційної комісії Олена Михайловська особисто відмітила ідею та високий рівень її втілення здобувачів Анастасії Гевко (Тема: Настінна інсталяція з деревини за мотивами твору Івана Франка “Каменярі”) та Гордей Наталії (Тема: Декоративне панно «Я єсть народ, якого Правди сила ніким
звойована ще не була» у техніці ниткорафія (нетканий гобелен»)).

Вітаємо наших талановитих та творчих здобувачів із важливим днем у їхньому житті та бажаємо впевнено крокувати до свєї мети, висловлюючи свою життєву позицію мовою мистецтва! Дякує ЗСУ за те, що маємо можливість навчати та навчатися, розвиватися та реалізовуватись!