Виїзне заняття з дисципліни «Пакети прикладних програм» для бакалаврів професійної освіти «Транспорт»

8 вересня 2023 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбулося виїзне заняття з дисципліни «Пакети прикладних програм» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 015.38 «Професійна освіта. Транспорт» групи ПО-22-1.

Заняття у формі майстер-класу на тему «Знайомство із редактором растрової графіки Adobe Photoshop та програмою FastStone Image Viewer» провів фотограф, спілчанинин Національної спілки фотохудожників України, керівник студії «Світлинка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Сергій УСПАЛЕНКО. Мета заняття – формування уміння використовувати сучасні інформаційних технології та спеціалізоване програмне забезпечення в професійній діяльності, інтегрувати ІКТ в освітнє середовище.

Щиро дякуємо Сергію Васильовичу за співпрацю з кафедрою та цікаве заняття!