Виставка художніх творів здобувачів та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

9 листопада 2023 року у холі третього корпусу Хмельницького національного університету було презентовано виставку наукових досягнень здобувачів та викладачів ЗВО, у холі 4 корпусу – виставку художніх творів у різних техніках образотворчого та декоративного мистецтва.

Презентували досягнення здобувачів та викладачів закладу з нагоди візиту до Хмельницького національного університету генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега Шарова.

Серед експонатів виставок було презентовано й художні твори та вироби студентів, що здобувають освіту за освітньо-професійними програмами “Середня освіта. Трудове навчання та технології”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” та їх керівників: к.пед.н., доцента Лариси Корницької, к.пед.н., доцента Вікторії Хренової, к.пед.н., доцента Олександра Лівшуна, к.пед.н., ст. викладача Олени Самборської, ст. викладача Богдана Крулика у техніках: ниткографія, фелтинг, вишивка, ткацтво, макраме, мозаїка з яєчної шкаралупи, розпис, наскрізне ажурне різьблення, контурне різьблення, геометричне різьблення, маркетрі. Серед експонатів також була інсталяція з деревини “Замки України”, світильник “Троянда” та емблема кафедри виконана у техніці гравіювання на склі з світлодіодною стрічкою.

Окрасою виставки була гармата, виготовлена заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної спілки народних майстрів України, відмінникм народної освіти Анатолієм Яковлєвим.