Викладачі кафедри взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток технологічної освітньої галузі в руслі Нової української школи», яка відбулася 29 вересня 2023 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка

29 вересня 2023 року викладачі кафедри взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток технологічної освітньої галузі в руслі Нової української школи» на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Робота конференції відбувалася за такими напрямами:

• теорія і практика реформування Нової української школи;
  • продукування інноваційних ідей та цінностей в умовах сучасної освітньої практики;
  •  інноваційні досягнення у сфері технологічної освітньої галузі;
  • пропаганда цінностей вітчизняної технологічної освіти засобами просвітницької комунікації;
  • регіональні проблеми та перспективи сучасної технологічної освіти;
  • творчий внесок наукових шкіл, учених та працівників шкіл у розвиток сучасної технологічної освіти.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Гриньова Марина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, голова організаційного комітету. Марина Вікторівна наголосила на важливості технологічної освітньої галузі у становленні та розвитку особистості громадянина незалежної України.

Активна наукова дискусія відбулася за результатами виступів:

Терещука Андрія Івановича, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань) на тему «Профільна середня освіта: сучасне бачення для Нової української школи»;

Мачачі Тетяни Святославівни, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника відділу технологічної освіти Інституту педагогіки НАПН України (м. Київ) на тему «Методичні засади вивчення навчального предмета «Технології» в базовій середній освіті».

Це обумовлено актуальними проблемами, які були висвітлені у виступах науковців та тими змінами, що відбуваються в освіті та технологічній галузі зокрема.

Щиро дякуємо організаторам конференції за високий науковий рівень проведення заходу та Збройним силам України за можливість приймати участь у різних освітянських заходах.