Виховна година куратора групи ПОшс-19-1 із здобувачами вищої освіти щодо дотримання академічної доброчесності

24 березня 2020 року куратор академічної групи ПОшс-19-1 (Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості) Білик В.В. провела виховну годину для здобувачів вищої освіти щодо дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу.
Впродовж зустрічі обговорили зміст Кодексу академічної доброчесності та Положення про дотримання академічної доброчесності в Хмельницькому національному університеті.
За результатами зустрічі студентами академічної групи підписані Декларації учасника освітнього процесу.

канд. пед. наук, ст. викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Білик В.В.