Виготовлення маскувальних сіток – як творчий процес

На жаль війна триває, тож нам потрібно допомагати військовим своїми посильними діями для того, щоб вони захищали нас. Одним із видів такої допомого є плетіння захисник сіток. З настанням осені і початком нового навчального року студенти гуманітарно-педагогічного факультету виділяють певний час щоб долучитися до цієї вкрай необхіної справи.

Здобувачі групи ДМ-22-1 кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», теж кожного четверга після занять, приходять до спортивного комплексу Хмельницького національного університету щоб віддати невелику часточку свого часу для виготовлення маскувальних сіток вже в приглушених кольорах осінньої трави і опалого листя.

«На перший погляд може здатися, що плетіння сіток це монотонний процес, але ми підходимо до нього творчо, тож ця праця видається не нудною, а навіть цікавою й, водночас, корисною. Головне мотивація, а ми знаємо для чого це потрібно» – висловлюють свою думку студенти гр. ДМ -22-1.

І ось результати нашої творчої праці. Ми раді, що маскувальні сітки виконані нашими руками допомагатимуть приховувати техніку наших захисників від клятих окупантів, щоб гнати їх з нашої рідної української землі.

Бажаємо нашим воїнам, щоб вони повернулися всі живі і здорові з Перемогою до власних родин, а ми допомагатимемо їм і гарним навчанням, і творчістю.

Альона МИХАЙЛИК

Староста гр.ДМ-22-1.