Волонтерське прибирання території Ботанічного саду Хмельницького національного університету

28 травня 2023 року троє студенток організували волонтерське прибирання Ботанічного саду Хмельницького національного університету. Ініціативу проявили здобувачі освіти гр. ДМ-22 Гуманітарно-педагогічного факультету Михайлик Альона та Соловей Олександра (ОП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”), а також здобувачка освіти Факультету управління, адміністрування на туризму Воробєй Катерина

Дівчата зібрали наявне сміття, своїм прикладом змотивували відвідувачів парку допомагати природі та отримали безліч приємних емоцій та схвалення від оточуючих. Хочеться бути впевненим, що наші улюблені куточки – місця відпочинку багатьох студентів, одна з мальовничих локацій нашого міста – Ботанічний сад Хмельницького національного університету, завжди залишалися красивими і чистими. Тож давайте всі разом вчитися ставитися до оточуючого нас світу дбайливіше. Дякуємо всім, хто не боїться бути ініціативним та волонтерити!

Студентка групи ДМ-22 Олександра СОЛОВЕЙ