Візит студентів на відкриття курсів швейної майстерності SEW Ukraine

У Хмельницькому 19 червня 2023 року стартувала друга група курсів швейної майстерності SEW Ukraine під керівництвом викладачки, випускниці кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Олени Андрєєвої.

Проєкт SEW Ukraine впроваджується Co-operative Development Foundation of Canada у співвиконанні з БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» за фінансової підтримки Global Affairs Canada.

На відкриття завітали студенти кафедри, які навчаються на освітній програмі Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби). Хмельницького Національного Університету, які планують створювати карʼєру у легкій промисловості.

Дівчата побачили, як саме відбувається процес навчання на швейних курсах, і виразили захват від аудиторії, обладнання та професіоналізму викладачки.