Вітаємо здобувачів освіти ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» з перемогою у ІХ Вінницькій бієнале художнього текстилю юних авторів «Нащадки величної спадщини»

3 листопада 2022 року в академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття ІХ Вінницької бієнале художнього текстилю юних авторів – «Нащадки величної спадщини». У бієнале взяли участь близько ста авторів (враховуючи колективну творчу працю), що представили понад сорок композицій у техніках художнього текстилю – гобелен, батик, колаж, валяння, набійка, розпис по тканині, авторська лялька, просторова композиція тощо. Твори учасників експонувались в залах музею впродовж двох місяців.

Від кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва на бієнале було представлено твори виконані студентами ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» під керівництвом: к.пед.н., Лариси Корницької; к.пед.н., доцента Вікторії Хренової; к.пед.н., старшого викладача Олени Самборської,; старшого викладача Богдана Крулика; майстра виробничого навчання Оксани Пястук.

За підсумками бієнале здобувачі освітніх програм отримали грамоти та подяки:

1. Ст. гр. ДМ-17 Ірина Будькова – грамота за перемогу у номінації «історичний жанр в текстилі» (керівник – к.пед.н., доц. Корницька Л.А.)
  2. Ст. гр. ТНм-22 Дарина Вінявська – грамота за перемогу у номінації «текстильна мозаїка» (керівник – к.пед.н., доц. Корницька Л.А.);
  3. Ст. гр. ТНм-22 Віта Присяжнюк – грамота за перемогу у номінації «текстильні чари» (керівник – к.пед.н., доц. Хренова В.В.);
  4. Ст. гр. ТНм-22 Ольга Назарова – грамота за перемогу у номінації «українська орнаментика» (керівник – к.пед.н., ст. викладач Самборська О.В.);
  5. Ст. гр. ТНм-22 Анастасія Гриньо – грамота за перемогу у номінації «українська орнаментика» (керівник – к.пед.н., ст. викладач Самборська О.В.);
  6. Ст. гр. ТНм-22 Дарина Вінявська – подяка за участь (керівник – к.пед.н., доц. Корницька Л.А.);
  7. Ст.гр. ТНм-22 Катерина Рябець – подяка за участь (керівник – ст. викладач Крулик Б.В.);
  8. Ст.гр. ДМ-16 Анастасія Чекирда – подяка за участь (керівник – майстер виробничого навчання Пястук О.В.) ;
  9. Ст. гр. ДМ-16 Роксолана Хомак – подяка за участь (керівник – майстер виробничого навчання Пястук О.В.).

Разом із грамотами та подяками учасники отримали також й подарунки – альбоми «Подільський Святвечір. Багата кутя» з рецептами традиційних страв та текстами клядок, а також альбоми з світлинами творів художників України.

Вітаємо переможців та їх керівників. Бажаємо й надалі зберігати традиції нашогї країни, втілюючи їх у мистецьких творах. Нових творчих звершень та перемог!