Вітаємо здобувачів освітньо-професійних програм «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» з перемогою у ІІІ Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Феномен from Ukraine»

31 травня 2024 року було підведено підсумки другого туру ІІІ Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Феномен from Ukraine».

Учасники конкурси мали змогу презентувати результати власної мистецької праці у багатьох номінаціях. Студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяли участь у номінаціях “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Образотворче мистецтво”. Творчі роботи членами журі оцінювались згідно наступних критеріїв: оригінальність авторського задуму та його втілення, художня майстерність, композиційне і кольорове рішення, повнота розкриття художнього образу, ідея та форма твору, техніка виконання.

Студенти, які навчаються за ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» гідно представили кафедру на конкурсі та отримали заслужені нагороди:

• ст. гр. ДМ-20-1 Марія Бородкіна – І місце (керівник – к. пед. н., ст. викл. Самборська О. В.);
  • ст. гр. ТН-21-1 Іван Возний – I місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» (керівник – к. пед. н., ст. викл. Самборська О. В.);
  • ст. гр. ТНс-22-1 Софія Голенчук – I місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» (керівник – к. пед. н., ст. викл. Самборська О. В.);
  • ст. гр. ТН-21-1 Анастасія Григорчук – I місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво» (керівник – к. пед. н., ст. викл. Самборська О. В.);
  • ст. гр. ДМ-20-1 Вікторія Гаруліч – ІІ місце (керівник – ст. викл. Крулик Б. В.).

Організатори міжнародного конкурсу відзначили керівників творчою діяльністю студентів подяками.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших здобутків! А також дякуємо організаторам конкурсу за підтримку талановитої молоді!