Вітаємо здобувачів освітньо-професійної програми «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» з перемогою у ІV Всеукраїнському конкурсі-виставці художнього та декоративного мистецтва «Акварель»

07 квітня 2024 року було підведено підсумки другого туру ІV Всеукраїнського конкурсу-виставки художнього та декоративного мистецтва «Акварель».

До складу журі конкурсу увійшли: Чернявський Костянтин Володимирович – Голова Національної Спілки Художників України. Заслужений Художник України Кандидат Мистецтвознавства (Доктор філософії), доцент, Декан факультету Образотворчого мистецтва та реставрації, Національної Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури; Вакуленко Олександр Сергійович – голова Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України, лауреат премії ім. Данила Щербаківського, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України,
державний стипендіат 2021 – 2022рр.; Чернявська Тамара Володимирівна – Член Національної спілки художників України, секція Критики і мистецтвознавства.

Студенти, які навчаються за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» гідно представили кафедру на конкурсі і вибороли нагороди:

• I місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, джгутова філігрань, картина «Дерево життя» – ст. гр. ТН-21-1 Іван Возний. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова;
  • I місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, текстильна аплікація, картина «На галявині» – ст. гр. ТН-21-1 Анастасія Григрочук. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова.

Керівники отримали подяки від організаторів фестивалю-конкурсу.