Вітаємо здобувачів ОП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» з перемогою у ХІV Всеукраїнському конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2024»

01 квітня 2024 року було підведено підсумки ХІV Всеукраїнськоого конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2024» започаткованого Вижницьким фаховим коледжем мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.

На конкурс надійшли роботи із 17 областей України, а саме: Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської, Черкаської, Львівської, Сумської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Житомирської, Запорізької, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської, Кропивницької, Тернопільської.

Зареєстровано: 69 закладів освіти, понад 900 робіт. Що ж, на переможців чекають грамоти, які Ви отримаєте новою поштою разом зі своїми всіма роботами. До нових зустрічей!

Студенти, які навчаються за ОПП«Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» гідно представили кафедру у номінації УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ (тематика виробів на основі творчості майстрів народних ремесел, декоративно-прикладне мистецтво) і вибороли нагороди:

• І місце – ст. гр. ТН-22-1 Вікторія Середа. Керівник – к.пед.н., доц. Олександр Лівшун;
  • ІІ місце – ст. гр. ТН-22-1 Ірина Кошель, Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова;
  • ІІ місце – ст. гр. ТН-22-1 Вадим Крапп. Керівник – к.пед.н., доц. Олександр Лівшун;
  • ІІ місце – ст. гр. ДМ-22-1 Аліна Гуцалюк. Керівник – ст. викладач Богдан Крулик;
  • ІІІ місце – ст. гр. ТНс-23-1 Вікторія Алєйнікова. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова;
  • ІІІ місце – ст. гр. ТН-22-1 Анастасія Левшун. Керівник – к.пед.н., доц. Лариса Корницька.

Результати конкурсу оприлюднено на сайті Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.