Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».

Вітаємо студентів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) з участю у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта», який проводився на базі Української інженерно-педагогічної академії (наказ МОН України від 24.11.2020 №1457).

У конкурсі взяли участь такі студентські наукові роботи:

Формування умінь педагогів професійної освіти щодо розробки навчально-планувальної документації на модульно-компетентнісній основі (студентка гр. ПОшм-20-1 Ключка Наталія, керівник – проф. Красильникова Г.В.).

Дидактичне проєктування навчального посібника “Історія моди кінця ХІХ – початку ХХІ ст.” (студентка гр. ПОшм-20-1 Євстафєва Ліана, Денисенко Наталія, керівник – ст. викл. Білик В.В.).

Дидактичне проектування навчального посібника “Рульове керування автомобіля”» (студент гр. ПОт-17-1 Галицький Максим, керівник – доц. Герніченко І.І.).