Вітаємо Наталію Мовчан та її керівника ст. викладача кафедри Богдана Крулика з перемогою в Обласному мистецькому конкурсі імені Людмили і Миколи Мазурів «Подільська палітра»

16 грудня 2022 року на офіційній сторінці Хмельницького обласного художнього музею в соціальній мережі Facebook було оголошено результати Обласного мистецького конкурсу імені Людмили і Миколи Мазурів «Подільська палітра».

Учасники різних вікових категорій (від 6 до 21 року) з різних закладів освіти, зокрема: Віньковецького будинку дитячої та юнацької творчості, Хмельницької школи мистецтв «Заріччя», Хмельницької школи мистецтв «Озерна», Творчої майстерні «Первоцвіт» Волочиської дитячої школи мистецтв, Гуртка образотворчого мистецтва «Веселкові барви» Ружичанського будинку культури Розсошанської ОТГ, Хмельницької школи мистецтв, Городоцької дитячої художньої школи, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та інших представили на розгляд Конкурсного комітету свої роботи.

Керуючись його Положенням Конкурсний комітет у складі художників, мистецтвознавців, громадських та культурних діячів визначив переможців у І (6-9 років), ІІ (10-12 років) та ІІІ (13-16 років) категоріях, а ткаож у номінаціях «Графіка», «Живопис», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Хмельницький національний університет на конкурсі представляла випускниця кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» Наталія Мовчан з твором декоративно-прикланого мистецтва «Українка». Твір виконано під керівництвом ст. викладача Богдана Крулика.

За рішенням Конкурсного комітету саме цей твір було відзначено серед інших у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Значимим є також й те, що роботи лауреатів конкурсу залишаться в Хмельницькому обласному художньому музеї.

Урочисте нагородження лауреатів відбулося у приміщенні Хмельницького обласного художнього музею 23 грудня 2022 року.

Вітаємо Наталію Мовчан та її керівника з перемогою! Бажаємо подальших творчих звершень!