Вітаємо Івана Возного та Марину Ковальчук з відзнаками з нагоди Міжнародного дня студента!

17 листопада – Міжнародний день студентів. Традиційно напередодні цього свята в Хмельницькому національному університеті відзначають найкращих здобувачів освіти у різних номінаціях.

У вітальному слові ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх зауважив, що перед поколінням сьогоднішніх студентів завтра стануть величезні виклики з відбудови держави. Саме тому необхідно добре навчатися, щоб здобути якісні знання, вести здоровий спосіб життя, бути активними і свідомими громадянами для розбудови вільної та квітучої європейської держави.

Завідувач відділу навчально-виховної роботи Інна Горячок зачитала наказ ректора від 15 листопада 2023 року відповідно до якого, було нагороджено грамотами кращих студентів університету за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у студентській науковій та громадській роботі.

Пишаємось тим, що серед студентів, які отримали відзнаку, був Іван Возний – студент групи ТН-21-1, який здобуває освіту за освітньо-професійною програмою “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Його нагороджено Грамотою за перемогу у номінації «Кращий студент факультету».

Пишаємось також й здобутками студентки групи ТН-20-1 Марини Ковальчук, яка отримала Подяку за активну життєву позицію, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, значний внесок у розвиток студентської діяльності.

Щиро вітаємо Івана та Марину з відзнаками і бажаємо подальших досягнень в освітній, науковій та творчій діяльності!