Вітаємо фіналістів Міжнародного художнього конкурсу «Українська МІФОЛОГІЯ»

Впродовж квітня-липня 2023 року тривав відбір творів-фіналістів Міжнародного художнього конкурсу «Українська МІФОЛОГІЯ». Усі твори подані на конкурс увійдуть до електронного каталогу, який буде завантажений на ресурс онлайн музею «UA.HЕRITAGE» (http://www.uaheritage.com).

Кращі твори представлено на виставці, офіційне відкриття якої відбулося 6 липня о 14:00.
Локація: Національний музей українського народного декоративного мистецтва (м. Київ, вул. Лаврська, 9). Вони експонуватимуться у музеї до 23 липня. У цифровому форматі представлено 99 робіт та 7 творів-картин.

За словами партнерів проєкту та присутніх членів журі (Людмила Строкова, Nik Lysytskiy, Angelika Korniyenko), вражають сюжети й непередбачуване прочитання образів. Жанри та стилі живопису втілені майстерно і неочікувано яскраво. Є твори настільки магічні та енергетично потужні, що буквально «не відпускають» глядача.

Гідно представили кафедру технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва на конкурсі студенти першого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво». Вони надіслали на розгляд журі твори виконані під керівництвом к.пед.н., доцента Корницької Лариси Анатоліївни та отримали гідні результати:

1. Ст. гр. ДМ-22-1 Юліана Острівська – Диплом фіналіста ;
  2. Ст. гр. ДМ-22-1 Аліна Гуцалюк – Диплом фіналіста;
  3. Ст. гр. ДМ-22-1 Михайло Багрій – Диплом фіналіста;
  4. Ст. гр. ДМ-22-1 Юлія Химич – Диплом учасника;
  5. Ст. гр. ДМ-22-1 Анастасія Мручківська –  Диплом учасника;
  6. Ст. гр. ДМ-22-1 Альона Михайлик – Диплом учасника;
  7. Ст. гр. ДМ-22-1 Вікторія Гончар – Диплом учасника.

Вітаємо студентів та керівника, бажаємо нових творчих здобутків та перемог!