Відвідування здобувачами кафедри Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

29 вересня 2023 року здобувачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва в межах вивчення дисципліни «Етнографія» та співпраці з закладом відвідали Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва (ХОНМЦКіМ).

Під час екскурсії здобувачі ознайомились з художніми творами, представленими на  персональній виставці заслуженого майстра народної творчості України Головачук Надії Іванівни. Більшість творів майстрині виконані у техніці вишивки – гладь. На вишитих полотнах майстрині зображено невичерпність земної краси зі всіма найтоншими відтінками природи. Вони наповнені надзвичайно багатою палітрою кольорів. Живильним джерелом творчості для майстрині є любов до рідного краю, людини, землі, традиції народу.

Стан Таїсія Сергіївна, голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва, заслужена працівниця культури України, керівниця аматорської художньої студії «Рукотвори» ознайомила присутніх із зібранням художніх виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Хмельницької області виготовлених з різних матеріалів та в різних техніках, крім того, здобувачі прослухали лекцію «Види декоративно-ужиткового мистецтва Поділля».

Під час огляду представлених в експозиції «Світлиці» ХОНМЦКіМ, у здобувачів була можливість ознайомитись з творами і виробами декоративно-ужиткового мистецтва виготовлених з різних матеріалів і у різноманітних техніках; особливостями їх кольорового, композиційного та декоративного вирішення.

Дякуємо адміністрації ХОНМЦКіМ за можливість долучатись до мистецьких заходів, що відбуваються у закладі, Стан Таїсії Сергіївні – за змістовну лекцію й екскурсію, Головачук Надії Іванівні – за чудові, майстерно виконані картини нитками на полотні.