Відкриття виставки-інсталяції «Чарівний світ писанки» до Великодня у стінах Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни й пов’язують його з Воскресінням Христовим, яке розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю й вічним забуттям. У Воскресінні християни вбачають підтвердження життя після смерті, що і є основним змістом святкування. Українці ретельно готуються до цього дня: дотримуються посту, випікають паски, пишуть писанки та фарбують крашанки, наводять лад не лише у господарстві, а й у думках, щоб вони були чистими і радісними.

14 квітня 2023 року, у переддень цього величного свята, здобувачі освітніх програм кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва «Середня освта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» та викладачі к. пед.н., доцент Олександр Лівшун, к.пед.н., доцент Вікторія Хренова, к. пед. н., доцент Лариса Корницька долучилися до створення великодньої виставки-інсталяції «Чарівний світ писанки» разом з Науковою бібліотекою Хмельницького національного університету.

В експозиції представлено як традиційні писанки, так і декоративня яйця та великодні композиції виконані у різноманітних техніках художньої обробки (декоративний розпис на деревині, кінусайга, занзаші, бісероплетіння, в’язання гачком тощо).