Відкрита лекція Ірини Шляхової для здобувачів спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

9 червня 2022 року випускниця кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, майстер виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» провела відкриту лекцію для здобувачів вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів, які навчаються на освітньо-професійній програмі Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби).

Впродовж лекції на тему «Практична підготовка здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» Ірина Шляхова ознайомила із організацією практичної підготовки здобувачів освіти, вимогами до оформлення навчальної документації, функціями та завданнями, що виконують учні впродовж практики та обовязками майстра виробничого навчання (керівника практики). Розповіла про функціонування соціальної майстерні, що відкрилася у 2021 році на базі ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг».

Щиро дякуємо Ірині Олександрівні за цікаву лекцію, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Вікторія Білик, канд. пед. наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва