Відбулися збори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у весняному семестрі 2022-2023 н.р.

28 березня 2023 року відбулисязбори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на тему «Удосконалення освітньої програми та академічна доброчесність». Учасники студентських фокус-груп кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва таких спеціальностей: Середня освіта Трудове навчання та технології (Ковальчук Марина, Бородій Тетяна, Шушук Ірина, Сваволюк Анастасія, Середа Вікторія, Вітрук Петро, Гриньо Анастасія); Професійна освіта. Транспорт (Галицький Максим, Гребенюк Максим, Янчук Віталій, Щур Назар, Овод Олександр, Соколишин Іван, Банашко Тарас); Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (Погіблова Анастасія, Слабіцька Наталія, Кобак Оксана, Оліферук Ніна, Супронюк Валерія); Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Гевко Анастасія, Бедрак Катерина, Герасименко Нікіта, Красовська Олександра, Наумова Марина, Михайлик Альона) взяли участь у заході.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти ознайомилися з механізмами розроблення та оновлення освітніх програм в університеті, можливостями участі та впливу на удосконалення освітніх програм і освітнього процесу. Проведене інтерактивне опитування учасників зібрання засвідчило, що переважною своє пропозиції студенти подають під час анкетування, яке проходить згідно з щорічною Програмою опитування стейкхолдерів в ХНУ. Друга частина зустрічі була присвячена питанням дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу та шляхам запобігання її порушень. Кожен учасник зборів впродовж квітня поточного року проведе опитування щодо особливостей організації освітнього процесу під час війни та академічної доброчесності. До наступних зустрічей!