Відбулася лекція Дрозіч І. А. на тему «Методична робота в закладах професійної (професійно-технічної) освіти» для здобувачів магістерського рівня вищої освіти спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

25 листопада 2020 року в межах освітньо-професійних програм «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)» та «Професійна освіта. Транспорт (обслуговування та ремонт автомобілів)» магістерського рівня вищої освіти навчальної дисципліни «Організація навчального процесу в закладах професійної освіти» відбулася лекція Дрозіч Ірини Анатоліївни – кандидата педагогічних наук, методиста, спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» на тему «Методична робота в закладах професійної (професійно-технічного) освіти».

Дякуємо шановній Ірині Анатоліївні за практико-орієнтовний характер лекції. З презентацією матеріалів лекції можна ознайомитися в модульному середовищі для навчання кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва на сторінці дисципліни «Організація навчального процесу в закладах професійної освіти».