Відбулася гостьова лекція Внукової О.М. – викладача Київського національного університету технологій та дизайну на тему «Філософські основи педагогіки та педагогічні технології»

15 листопада 2023 відбулася гостьова лекція Внукової О.М. – кандидата педагогічних наук, доцента, викладача Київського національного університету технологій та дизайну на тему «Філософські основи педагогіки та педагогічні технології».

Під час лекції Ольга Миколаївна охарактеризувала основні методологічні підходи у педагогіці; висвітлила етапи становлення педагогічних технологій, їх класифікацію; розкрила сутність поширених в педагогіці педагогічних технологій (інтерактивних технологій, проблемного навчання, кейс методу, контекстного навчання,  модульного навчання тощо).

Щиро дякуємо шановній Ользі Миколаївні за цікаву і змістовну лекцію.